Nike

Nike

Nike’da aktif spor yaşam tarzı için üretilmiş geniş bir yelpazeye sahiptir. Her atlet daha iyi olmak istiyor. Nike yüksek performanslı ayakkabı, giyim, çorap ve aksesuarlar ile bu olanağı tanıyor. Büyük sporcular için her egzersiz için birkaç adım daha fazla deneyim sunuyor.

Nike performansın potansiyeli için anahtardır. Ayaklarınızın altında bir çifr nike ayakkabı olması sizi korur ve performansınıza performans katar. Nike sporcuların aktir bir yaşam biçmi olduğunu bilir ve ürünleri kendine has teknolojileriyle her yıl üstüne katarak artırmaktadır.

Nike her zaman spor ve sporcunun yanındadır. Bunun için hem çeşitli organizasyonlar ile halk ile bütünleşir hem de birebir performans ölçümleri yaparak sporcuya optimum düzeyde destek sağlamak için teknolojisini geliştirir. İşlevselliğe gelince Nike’ın sloganı “Just do it” dir.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Nike Air Max 90 Essential
Nike Air Max 90 Essential Erkek Ayakkabı üstün bir görünüm ile konforlu bir stil sunuyor.  O meşhur süper yastıklama etkisini hissedin. Özellikleri Üst konfor ve dayanıklılık için yüksek kaliteli deri. Ma..
139,99TL
KDV Hariç: 139,99TL
3 yorum yapılmış.
Nike Cortez
Nike Cortez eski okul koşu ayakkabılarından tasarlanarak üretildi ve modası geçmeyen ürünlerin başında yer alıyor. Nike Cortez Özellikleri Nike Swoosh tarafında klasik bir görünüm kazandı. Rahat oturması için ..
119,00TL
KDV Hariç: 119,00TL
View Mobile / Standard
      Ayakkabita Facebook      Ayakkabita Twitter      Ayakkabita TV Ayakkabita.com, Bir C&A Shoes Markasıdır.
© Copyright 2002 - 2019 C&A Shoes Her Hakkı Saklıdır.