Onitsuka Tiger

Onitsuka Tiger

KLASİK SPOR AYAKKABI Onitsuka Tiger JAPON gelenek ve modernliğin kendine özgü modeli.

Dünyanın en kalıcı spor markaları arasında Onitsuka Tiger tasarımının hassasiyeti Japon’yadan alınan ilhama dayanır. Antik kafes tasarımları, basit, doğrusal şekiller ve geleneksel Japon motifleri  ile kendine özgü bir ayakkabı koleksiyonu oluşturulmuştur.

Futbol, ​​koşu , dövüş sanatları , basketbol ve tenis gibi geleneksel sporlardan esinlenerek oluşturulmuş spor performans ve tasarım ayakkabısıdır.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Onitsuka Tiger (Bej Lacivert)
Onitsuka Tiger (Bej Lacivert) Renkleri Japon motifleriyle donatılmış spor ayakkabısıdır. Onitsuka Tiger'ın tasarımı Japonya'dan alınan ilhama dayanır. Futbol, ​​koşu , dövüş sanatları , basketbol ve tenis gibi gelenekse..
159,99TL 69,99TL
KDV Hariç: 69,99TL
Onitsuka Tiger (Beyaz Haki)
Onitsuka Tiger (Beyaz Haki) Renkleri Japon motifleriyle donatılmış spor ayakkabısıdır. Onitsuka Tiger'ın tasarımı Japonya'dan alınan ilhama dayanır. Futbol, ​​koşu , dövüş sanatları , basketbol ve tenis gibi geleneksel ..
159,99TL 69,99TL
KDV Hariç: 69,99TL
Onitsuka Tiger (Beyaz Kahverengi)
Onitsuka Tiger (Beyaz Kahverengi) Renkleri Japon motifleriyle donatılmış spor ayakkabısıdır. Onitsuka Tiger'ın tasarımı Japonya'dan alınan ilhama dayanır. Futbol, ​​koşu , dövüş sanatları , basketbol ve tenis gibi gelen..
159,99TL 69,99TL
KDV Hariç: 69,99TL
Onitsuka Tiger (Beyaz Lacivert Mavi)
Onitsuka Tiger (Beyaz Lacivert Mavi) Renkleri Japon motifleriyle donatılmış spor ayakkabısıdır. Onitsuka Tiger'ın tasarımı Japonya'dan alınan ilhama dayanır. Futbol, ​​koşu , dövüş sanatları , basketbol ve tenis gibi ge..
159,99TL 69,99TL
KDV Hariç: 69,99TL
Onitsuka Tiger (Beyaz Lacivert Yeşil)
Onitsuka Tiger (Beyaz Lacivert Yeşil) Renkleri Japon motifleriyle donatılmış spor ayakkabısıdır. Onitsuka Tiger'ın tasarımı Japonya'dan alınan ilhama dayanır. Futbol, ​​koşu , dövüş sanatları , basketbol ve tenis gibi g..
159,99TL 69,99TL
KDV Hariç: 69,99TL
Onitsuka Tiger (Beyaz Lacivert)
Onitsuka Tiger (Beyaz Lacivert) Renkleri Japon motifleriyle donatılmış spor ayakkabısıdır. Onitsuka Tiger'ın tasarımı Japonya'dan alınan ilhama dayanır. Futbol, ​​koşu , dövüş sanatları , basketbol ve tenis gibi gelenek..
159,99TL 69,99TL
KDV Hariç: 69,99TL
Onitsuka Tiger (Beyaz Saks Kırmızı)
Onitsuka Tiger (Beyaz Saks Kırmızı) Renkleri Japon motifleriyle donatılmış spor ayakkabısıdır. Onitsuka Tiger'ın tasarımı Japonya'dan alınan ilhama dayanır. Futbol, ​​koşu , dövüş sanatları , basketbol ve tenis gibi gel..
159,99TL 69,99TL
KDV Hariç: 69,99TL
Onitsuka Tiger (Beyaz Siyah)
Onitsuka Tiger (Beyaz Siyah) Renkleri Japon motifleriyle donatılmış spor ayakkabısıdır. Onitsuka Tiger'ın tasarımı Japonya'dan alınan ilhama dayanır. Futbol, ​​koşu , dövüş sanatları , basketbol ve tenis gibi geleneksel..
159,99TL 69,99TL
KDV Hariç: 69,99TL
Onitsuka Tiger (Siyah Beyaz)
Onitsuka Tiger (Siyah Beyaz) Renkleri Japon motifleriyle donatılmış spor ayakkabısıdır. Onitsuka Tiger'ın tasarımı Japonya'dan alınan ilhama dayanır. Futbol, ​​koşu , dövüş sanatları , basketbol ve tenis gibi geleneksel..
159,99TL 69,99TL
KDV Hariç: 69,99TL
View Mobile / Standard
      Ayakkabita Facebook      Ayakkabita Twitter      Ayakkabita TV Ayakkabita.com, Bir C&A Shoes Markasıdır.
© Copyright 2002 - 2019 C&A Shoes Her Hakkı Saklıdır.