New Balance

New Balance

New Balance, 1900'lerin başlarında bir Boston merkezli ayakkabı kemer destek şirketi olarak başladı, 1970'lerde ayakkabı uzmanlaşmış ve önde gelen global spor ürünleri şirketi olan bir üretici haline geldi.  Bugün New Balance; New Balance’a bağlı markaların bir ailesi durumunda; Dunham, PF Flyers, Aravon, Warrior ve Brine.

Polis memurları ve garsonlar için ayak desteği sattığı günlerden New Balance günlük sporcunun ihtiyaçlarının karşılanması ile ilgili bir marka olmuştur. Bu hedefi kovalarken "1 kişi tarafından onaylanmama" felsefesi geliştirmiştir. Üstün bir ürün kendisini satar. New Balance ayakkabı ve atletik giyimi tüm genişlik ve boyutlara uyacak şekilde imal etmektedir. Çünkü daha iyi bir uyum daha iyi bir performans üretir.

En iyi uyan, iyi performans sağlayan ayakkabı ve giysi üretmek için, New Balance, teknoloji ve üretim yöntemleri geliştirilmesi üzerinde duruluyor. New Balance 100 yıl boyunca Amerika Birleşik Devletlerinde istihdam standarlarını karşılamak için 4 üretim tesiiyle faaliyetini sürdürüyor. Üretimde takım çalışması ve müşteri memnuniyeti ön plandadır.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
New Balance (Beyaz Krem Mavi)
New Balance (Beyaz Krem Mavi) Renkleriyle Tasarlanmış Bay ve Bayan için uygun unisex modeli. Orijinal New Balance Türkiye Satış Mağazası Ayakkabita ile Kapıda ödeme imkanıyla alabilirsiniz. New Balance ayakkabı ABD ko..
129,99TL
KDV Hariç: 129,99TL
New Balance (Bordo Beyaz)
New Balance (Bordo Beyaz) Renkleriyle Tasarlanmış Bay ve Bayan için uygun unisex modeli. Orijinal New Balance Türkiye Satış Mağazası Ayakkabita ile Kapıda ödeme imkanıyla alabilirsiniz. New Balance ayakkabı ABD koleji..
129,99TL
KDV Hariç: 129,99TL
New Balance (Gri Beyaz)
New Balance (Gri Beyaz) Renkleriyle Tasarlanmış Bay ve Bayan için uygun unisex modeli. Orijinal New Balance Türkiye Satış Mağazası Ayakkabita ile Kapıda ödeme imkanıyla alabilirsiniz. New Balance ayakkabı ABD kolejind..
129,99TL
KDV Hariç: 129,99TL
New Balance (Gri Pembe)
New Balance (Gri Pembe) Renkleriyle Tasarlanmış Bayanlar için uygun modeli. Orijinal New Balance Türkiye Satış Mağazası Ayakkabita ile Kapıda ödeme imkanıyla alabilirsiniz. New Balance ayakkabı ABD kolejinde atletizm ..
129,99TL
KDV Hariç: 129,99TL
New Balance (Kırmızı Beyaz)
New Balance (Kırmızı Beyaz) Renkleriyle Tasarlanmış Bay ve Bayan için uygun unisex modeli. Orijinal New Balance Türkiye Satış Mağazası Ayakkabita ile Kapıda ödeme imkanıyla alabilirsiniz. New Balance ayakkabı ABD kole..
129,99TL
KDV Hariç: 129,99TL
New Balance (Lacivert Kırmızı)
New Balance (Lacivert Kırmızı) Renkleriyle Tasarlanmış Bay ve Bayan için uygun unisex modeli. Orijinal New Balance Türkiye Satış Mağazası Ayakkabita ile Kapıda ödeme imkanıyla alabilirsiniz. New Balance ayakkabı ABD k..
129,99TL
KDV Hariç: 129,99TL
New Balance (Lacivert Sarı)
New Balance (Lacivert Sarı) Renkleriyle Tasarlanmış Bay ve Bayan için uygun unisex modeli. Orijinal New Balance Türkiye Satış Mağazası Ayakkabita ile Kapıda ödeme imkanıyla alabilirsiniz. New Balance ayakkabı ABD kole..
129,99TL
KDV Hariç: 129,99TL
New Balance (Lacivert)
New Balance (Lacivert) Renkleriyle Tasarlanmış Bay ve Bayan için uygun unisex modeli. Orijinal New Balance Türkiye Satış Mağazası Ayakkabita ile Kapıda ödeme imkanıyla alabilirsiniz. New Balance ayakkabı ABD kolejinde..
129,99TL
KDV Hariç: 129,99TL
New Balance (Saks Beyaz)
New Balance (Saks Beyaz) Renkleriyle Tasarlanmış Bay ve Bayan için uygun unisex modeli. Orijinal New Balance Türkiye Satış Mağazası Ayakkabita ile Kapıda ödeme imkanıyla alabilirsiniz. New Balance ayakkabı ABD kolejin..
129,99TL
KDV Hariç: 129,99TL
New Balance (Siyah)
New Balance (Siyah) Renkleriyle Tasarlanmış Bay ve Bayan için uygun unisex modeli. Orijinal New Balance Türkiye Satış Mağazası Ayakkabita ile Kapıda ödeme imkanıyla alabilirsiniz. New Balance ayakkabı ABD kolejinde at..
129,99TL
KDV Hariç: 129,99TL
View Mobile / Standard
      Ayakkabita Facebook      Ayakkabita Twitter      Ayakkabita TV Ayakkabita.com, Bir C&A Shoes Markasıdır.
© Copyright 2002 - 2019 C&A Shoes Her Hakkı Saklıdır.