Onitsuka Tiger Erkek

Onitsuka Tiger Erkek

Onitsuka Tiger Erkek, Japon stilinin efsanevi ayakkabısı. Futbol, koşu, dövüş sanatları, tenis, basketbol ayakkabılarından esinlenerek üretilen Onitsuka Tiger ayakkabıları geleneksel japon motifleriyle kendine özgü bir modeldir. Bu kaegoride Onitsuka Tiger'ın Erkekler için japon stillerinden esinlenerek imal edilen ayakkabılarını inceleyebilirsiniz.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Onitsuka Tiger (Bej Lacivert)
Onitsuka Tiger (Bej Lacivert) Renkleri Japon motifleriyle donatılmış spor ayakkabısıdır. Onitsuka Tiger'ın tasarımı Japonya'dan alınan ilhama dayanır. Futbol, ​​koşu , dövüş sanatları , basketbol ve tenis gibi gelenekse..
159,99TL 69,99TL
KDV Hariç: 69,99TL
Onitsuka Tiger (Beyaz Haki)
Onitsuka Tiger (Beyaz Haki) Renkleri Japon motifleriyle donatılmış spor ayakkabısıdır. Onitsuka Tiger'ın tasarımı Japonya'dan alınan ilhama dayanır. Futbol, ​​koşu , dövüş sanatları , basketbol ve tenis gibi geleneksel ..
159,99TL 69,99TL
KDV Hariç: 69,99TL
Onitsuka Tiger (Beyaz Kahverengi)
Onitsuka Tiger (Beyaz Kahverengi) Renkleri Japon motifleriyle donatılmış spor ayakkabısıdır. Onitsuka Tiger'ın tasarımı Japonya'dan alınan ilhama dayanır. Futbol, ​​koşu , dövüş sanatları , basketbol ve tenis gibi gelen..
159,99TL 69,99TL
KDV Hariç: 69,99TL
Onitsuka Tiger (Beyaz Lacivert Mavi)
Onitsuka Tiger (Beyaz Lacivert Mavi) Renkleri Japon motifleriyle donatılmış spor ayakkabısıdır. Onitsuka Tiger'ın tasarımı Japonya'dan alınan ilhama dayanır. Futbol, ​​koşu , dövüş sanatları , basketbol ve tenis gibi ge..
159,99TL 69,99TL
KDV Hariç: 69,99TL
Onitsuka Tiger (Beyaz Lacivert Yeşil)
Onitsuka Tiger (Beyaz Lacivert Yeşil) Renkleri Japon motifleriyle donatılmış spor ayakkabısıdır. Onitsuka Tiger'ın tasarımı Japonya'dan alınan ilhama dayanır. Futbol, ​​koşu , dövüş sanatları , basketbol ve tenis gibi g..
159,99TL 69,99TL
KDV Hariç: 69,99TL
Onitsuka Tiger (Beyaz Lacivert)
Onitsuka Tiger (Beyaz Lacivert) Renkleri Japon motifleriyle donatılmış spor ayakkabısıdır. Onitsuka Tiger'ın tasarımı Japonya'dan alınan ilhama dayanır. Futbol, ​​koşu , dövüş sanatları , basketbol ve tenis gibi gelenek..
159,99TL 69,99TL
KDV Hariç: 69,99TL
Onitsuka Tiger (Beyaz Saks Kırmızı)
Onitsuka Tiger (Beyaz Saks Kırmızı) Renkleri Japon motifleriyle donatılmış spor ayakkabısıdır. Onitsuka Tiger'ın tasarımı Japonya'dan alınan ilhama dayanır. Futbol, ​​koşu , dövüş sanatları , basketbol ve tenis gibi gel..
159,99TL 69,99TL
KDV Hariç: 69,99TL
Onitsuka Tiger (Beyaz Siyah)
Onitsuka Tiger (Beyaz Siyah) Renkleri Japon motifleriyle donatılmış spor ayakkabısıdır. Onitsuka Tiger'ın tasarımı Japonya'dan alınan ilhama dayanır. Futbol, ​​koşu , dövüş sanatları , basketbol ve tenis gibi geleneksel..
159,99TL 69,99TL
KDV Hariç: 69,99TL
Onitsuka Tiger (Siyah Beyaz)
Onitsuka Tiger (Siyah Beyaz) Renkleri Japon motifleriyle donatılmış spor ayakkabısıdır. Onitsuka Tiger'ın tasarımı Japonya'dan alınan ilhama dayanır. Futbol, ​​koşu , dövüş sanatları , basketbol ve tenis gibi geleneksel..
159,99TL 69,99TL
KDV Hariç: 69,99TL
View Mobile / Standard
      Ayakkabita Facebook      Ayakkabita Twitter      Ayakkabita TV Ayakkabita.com, Bir C&A Shoes Markasıdır.
© Copyright 2002 - 2019 C&A Shoes Her Hakkı Saklıdır.