Adidas Samoa

Adidas Samoa

Adidas Samoa’nın en yaygın değerlendirmelerinden biri de sonsuza dek sürecek olmasıdır. Dayanıklı çok yönlü iş ve okul için harika bir model olan Adidas Samoa, dayanıklı, güvenilir hatta zorlu havalarda dahi kullanışlı bir model.

Adidas Samoa Stil; Adidas Samoa modeli kaygan ve ince süet ya da deri ile imal edilmiştir. Hafif olması kullanımı açısından rahatlık hissi verir.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Adidas Samoa (Beyaz & Mavi)
Adidas Samoa (Beyaz & Mavi) Orijinal Türkiye Satış Mağazası Adidas Samoa Klasik Modellerinden biridir ve her rengi nadir bulunan rahat, dayanıklı, kullanışlı günlük kullanıma uygun spor ayakkabısıdır. Ayakkabita.com..
169,99TL
KDV Hariç: 169,99TL
Adidas Samoa (Beyaz & Yeşil)
Adidas Samoa (Beyaz & Yeşil) Orijinal Türkiye Satış Mağazası Adidas Samoa Klasik Modellerinden biridir ve her rengi nadir bulunan rahat, dayanıklı, kullanışlı günlük kullanıma uygun spor ayakkabısıdır. Ayakkabita.co..
169,99TL
KDV Hariç: 169,99TL
Adidas Samoa (Kahverengi)
Adidas Samoa (Kahverengi) Orijinal Türkiye Satış Mağazası Adidas Samoa Klasik Modellerinden biridir ve her rengi nadir bulunan rahat, dayanıklı, kullanışlı günlük kullanıma uygun spor ayakkabısıdır. Ayakkabita.com ..
169,99TL
KDV Hariç: 169,99TL
Adidas Samoa (Krem & Lacivert)
Adidas Samoa (Krem & Lacivert) Orijinal Türkiye Satış Mağazası Adidas Samoa Klasik Modellerinden biridir ve her rengi nadir bulunan rahat, dayanıklı, kullanışlı günlük kullanıma uygun spor ayakkabısıdır. Ayakkabita...
169,99TL
KDV Hariç: 169,99TL
Adidas Samoa (Siyah & Beyaz)
Adidas Samoa (Siyah & Beyaz) Orijinal Türkiye Satış Mağazası Adidas Samoa Klasik Modellerinden biridir ve her rengi nadir bulunan rahat, dayanıklı, kullanışlı günlük kullanıma uygun spor ayakkabısıdır. Ayakkabita.co..
169,99TL
KDV Hariç: 169,99TL
View Mobile / Standard
      Ayakkabita Facebook      Ayakkabita Twitter      Ayakkabita TV Ayakkabita.com, Bir C&A Shoes Markasıdır.
© Copyright 2002 - 2019 C&A Shoes Her Hakkı Saklıdır.