Converse

Converse

Marquis M. Converse’i Converse Kauçuk Ayakkabı Şirkeyi olarak Malden’de açtı. 1908 yılında, Massachusetts’te erkekler, kadınlar ve çocuklar için kışa hazırlık ayakkabısı ile başladı. Kısa bir süre sonra spor ayakkabılardan esinlenen Chuck Taylor All Star basketbol ayakkabıları ve Jack Purcell ayakkabıları imal edildi.Yenilikleri ile Converse 20. yüzyılda Basketbol, tenis, futbol, beyzbol için popüler ayakkabılar üreterek dünya çapında favori bir marka haline geldi.

Yıllar geçtikçe Converse Spor Performans, Spor Yaşam ve Spor Klasik koleksiyonlarını imal etti. Converse, Spor Performans koleksiyonu basketbol sevgisiyle başlamıştır.Basketbol hikayesi Converse, Chuck Taylor ve All Star koleksiyonlarıyla başlamıştır. Spor tarzı ve gündelik yaşamda Converse kendine has bir özgünlük ve ifade verir. Spor yaşam tarzı rahatlık ve görünüm olarak tenis ayakkabılarından esinlenerek oluşturulmuştur.

Spor tarihinde ve yenilikte neredeyse yüz yıl ile ayakkabı sektöründe öncül markalardan biridir. Converse tarzı kim olduğunu ifade etmek için olana sağlayan kendine has tarzı ile erkek, kadın ve çocuklar için şık ve geniş bir yelpaze sunuyor

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Converse Ayakkabı
Özel Mevsimlik Converse All Star® Ayakkabı. Yürüyüş, günlük ve spor için uygundur. Converse ilk ayakkabısını günlük olarak üretmekteydi ardından Chuck Taylor serisiyle tenis için yapılan modeller ile üne kavuştu. Sonrası..
189,99TL 109,99TL
KDV Hariç: 109,99TL
1 yorum yapılmış.
Converse Chuck Taylor Klasik
Özel Mevsimlik Converse Chuck Taylor Ayakkabı. Yürüyüş, günlük ve spor için uygundur. Model Yarım Uzun olarak üretilmiştir. Converse ilk ayakkabısını günlük olarak üretmekteydi ardından Chuck Taylor serisiyle tenis için ..
199,99TL 119,99TL
KDV Hariç: 119,99TL
3 yorum yapılmış.
View Mobile / Standard
      Ayakkabita Facebook      Ayakkabita Twitter      Ayakkabita TV Ayakkabita.com, Bir C&A Shoes Markasıdır.
© Copyright 2002 - 2019 C&A Shoes Her Hakkı Saklıdır.