Adidas

Adidas

Adidas 80 yıldan uzun süredir dünyanın spor ve moda parçası olmuştur. Ana hedefi performans ve konforu en yüksek seviyeye ulaştırmak için ayakkabı tasarlamaktır.

Adidas, nesiller için sporcuların performansını yükseltmek adına yenilikçi ürünler imal etti. Adidas ayakkabı, giyim, aksesuar ve geliştirilmiş üst düzey bütün spor ürünlerini üretmektedir. All-Star, amatör, profesyonel yeni başlayanlar her kesim için tutku verici ürünler hazırlamaktadır.

Adidas’ta macera için en iyi seçimi bulacaksınız. Beyzbol, basketbol, futbol, golf, açık hava, rugby, koşu, futbol, voleybol, tenis, eğitim, voleybol ve yürüyüş. Adidas ürünlerinde PRENE®, TRAXION® ve adiWEAR® teknolojilerini kullanmaktadır. Adidas performans ayakkabısı size maksimum atletik potansiyele ulaşmanıza yardımcı olur.

Adidas ayakkabı kategorisi geniş bir yelpazeye sahiptir. Adidas performans giyimi, çorap dahil olmak üzere Adidas teknolojilerini barındırmaktadır. Örneğin; ClimaCool® ClimaLite® and ForMotion® sadece birkaçı.

Adidas çocuk ayakkabıları ve Adidas çocuk ve genç giyimi sporcular için ayakkabı ve giyim teknolojilerinde en iyi performansı sağlamak için özel olarak üretilmiştir.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Adidas Rom (Beyaz & Lacivert)
Adidas Rom (Beyaz & Lacivert) Ayakkabı, Klasik mevsimsel spor ayakkabısı olarak ilk olarak 1950'lerin sonlarına doğru imal edilmiş modeldir. Klasik modellerden olam Adidas Rom Ayakkabita.com farkıyla en uygun garanti..
169,99TL 99,99TL
KDV Hariç: 99,99TL
Adidas Rom (Beyaz & Siyah)
Adidas Rom (Beyaz & Siyah) Ayakkabı, Klasik mevsimsel spor ayakkabısı olarak ilk olarak 1950'lerin sonlarına doğru imal edilmiş modeldir. Klasik modellerden olam Adidas Rom Ayakkabita.com farkıyla en uygun garantili ..
169,99TL 99,99TL
KDV Hariç: 99,99TL
Adidas Rom (Lacivert & Beyaz)
Adidas Rom (Lacivert & Beyaz) Ayakkabı, Klasik mevsimsel spor ayakkabısı olarak ilk olarak 1950'lerin sonlarına doğru imal edilmiş modeldir. Klasik modellerden olam Adidas Rom Ayakkabita.com farkıyla en uygun garanti..
169,99TL 99,99TL
KDV Hariç: 99,99TL
Adidas Rom (Mavi & Beyaz)
Adidas Rom (Mavi & Beyaz) Ayakkabı, Klasik mevsimsel spor ayakkabısı olarak ilk olarak 1950'lerin sonlarına doğru imal edilmiş modeldir. Klasik modellerden olam Adidas Rom Ayakkabita.com farkıyla en uygun garantili f..
169,99TL 99,99TL
KDV Hariç: 99,99TL
Adidas Rom (Siyah)
Adidas Rom (Siyah) Ayakkabı, Klasik mevsimsel spor ayakkabısı olarak ilk olarak 1950'lerin sonlarına doğru imal edilmiş modeldir. Klasik modellerden olam Adidas Rom Ayakkabita.com farkıyla en uygun garantili fiyat ile Ay..
169,99TL 99,99TL
KDV Hariç: 99,99TL
Adidas Samoa (Beyaz & Mavi)
Adidas Samoa (Beyaz & Mavi) Orijinal Türkiye Satış Mağazası Adidas Samoa Klasik Modellerinden biridir ve her rengi nadir bulunan rahat, dayanıklı, kullanışlı günlük kullanıma uygun spor ayakkabısıdır. Ayakkabita.com..
169,99TL
KDV Hariç: 169,99TL
Adidas Samoa (Beyaz & Yeşil)
Adidas Samoa (Beyaz & Yeşil) Orijinal Türkiye Satış Mağazası Adidas Samoa Klasik Modellerinden biridir ve her rengi nadir bulunan rahat, dayanıklı, kullanışlı günlük kullanıma uygun spor ayakkabısıdır. Ayakkabita.co..
169,99TL
KDV Hariç: 169,99TL
Adidas Samoa (Kahverengi)
Adidas Samoa (Kahverengi) Orijinal Türkiye Satış Mağazası Adidas Samoa Klasik Modellerinden biridir ve her rengi nadir bulunan rahat, dayanıklı, kullanışlı günlük kullanıma uygun spor ayakkabısıdır. Ayakkabita.com ..
169,99TL
KDV Hariç: 169,99TL
Adidas Samoa (Krem & Lacivert)
Adidas Samoa (Krem & Lacivert) Orijinal Türkiye Satış Mağazası Adidas Samoa Klasik Modellerinden biridir ve her rengi nadir bulunan rahat, dayanıklı, kullanışlı günlük kullanıma uygun spor ayakkabısıdır. Ayakkabita...
169,99TL
KDV Hariç: 169,99TL
Adidas Samoa (Siyah & Beyaz)
Adidas Samoa (Siyah & Beyaz) Orijinal Türkiye Satış Mağazası Adidas Samoa Klasik Modellerinden biridir ve her rengi nadir bulunan rahat, dayanıklı, kullanışlı günlük kullanıma uygun spor ayakkabısıdır. Ayakkabita.co..
169,99TL
KDV Hariç: 169,99TL
View Mobile / Standard
      Ayakkabita Facebook      Ayakkabita Twitter      Ayakkabita TV Ayakkabita.com, Bir C&A Shoes Markasıdır.
© Copyright 2002 - 2019 C&A Shoes Her Hakkı Saklıdır.