Timberland

Timberland

Timberland hikayesi 1952 yılında Nathan Swartz, Abington Shoe Company’i almasıyla başladı. O ayakkabı yapmayı öğrendi ve onları daha iyi yapmak için üzerinde çalışmalar yapmaya başladı. İlk, gerçekten su geçirmez Timberland deri ayakkabıyı 1965 yılında üreterek tarihe geçti.

Timberland misyonu gereği dünyada bir fark oluşturmak için erkek, kadınlar ve çocukları donatmaktadır. Erkek botları, ayakkabıları ve değişen stilleri ile Timberland rahat bir sunum sağlıyor. Kadın moda dünyasında ilerlemeyle timberland çok yönlü seçimi ile ayakkabı,sandalet ve çizme üretimi yapmaktadır.

Timberland üretimini, ayakkabı konusunda deneyimi en yüksek olan sayılı insanları bünyesinde tutarak büyük bir şirketin üretimini sağlamaktadır. Timberland’da sağlamlık ve konfor üst düzeyde olup üretiminde kendine has teknolojiler kullanmaktadır. Ayrıca Timberland’ın misyonunda dinlenmeye yer yoktur. Eğer öyle olsaydı şimdi yalnızca su geçirmez bot’u üretmiş olurlardı.

Görünüm: Liste / Tablo
Göster:
Sırala:
Timberland Bot Sarı
Timberland Bot Sarı Orijinal, su geçirmez ve dayanıklılığın yanı sıra anti-yorgunluk teknolojisiyle tasarlandı. Ayakları kuru tutmak için Timberland 6 inç bot, yağmur, kum, kar, darbe ve daha fazlası için dayanıklı olara..
199,99TL
KDV Hariç: 199,99TL
Timberland Bot Siyah
Timberland Bot Siyah Orijinal, su geçirmez ve dayanıklılığın yanı sıra anti-yorgunluk teknolojisiyle tasarlandı. Ayakları kuru tutmak için Timberland 6 inç bot, yağmur, kum, kar, darbe ve daha fazlası için dayanıklı olar..
199,99TL
KDV Hariç: 199,99TL
Timberland Bot Tarçın
Timberland Bot Tarçın Orijinal, su geçirmez ve dayanıklılığın yanı sıra anti-yorgunluk teknolojisiyle tasarlandı. Ayakları kuru tutmak için Timberland 6 inç bot, yağmur, kum, kar, darbe ve daha fazlası için dayanıklı ola..
199,99TL
KDV Hariç: 199,99TL
View Mobile / Standard
      Ayakkabita Facebook      Ayakkabita Twitter      Ayakkabita TV Ayakkabita.com, Bir C&A Shoes Markasıdır.
© Copyright 2002 - 2017 C&A Shoes Her Hakkı Saklıdır.